Hey iedereen,
Zoals jullie wel weten heb ik een ban,
Ik kwam hier achter nadat ik iets netjes liet zien waarvan ik het echt niet was maar dat is bijzaak naja eigenlijk de oorzaak maar daar gaat het nu niet om.
to the point.
Nu leerde ik iets vanmorgen en kon hier berichtjes plaatsen dat heb ik gedaan maar geen 30 zoals bewezen werd maar hooguit 15 x ook niet goed te keuren maar het is de helft van wat er beweerd word.
Dit : maar ja ik wordt er OOK op aangekeken en met mij ook andere mensen.
Was niet mijn bedoeling.
Hiervoor bied ik ook mijn excuses aan.
Nou weet ik dat sommige forummers dus geen modjes maar echt forummers het jammer vinden als ik ga en anderen zullen me graag zien.
De laatste moet ik waarschijnlijk blij gaan maken.
Want ja ik heb een net andere mening waarschijnlijk als jullie en tsja het lijkt erop dat dat erg botst.
Ik denk dat als ik verstandig ben wat ik wel ben hoor dat ik dan maar niet meer terug kom omdat jullie dan je irritatie's minder zijn.
Dit wou ik even kwijt.
Groetjes Natasja
p.s met de honden gaat het erg goed 




3 doggies



